17. kolejka 2. ligi: WKS Gryf Wejherowo - Toruński Klub Piłkarski Elana 0-0

W meczu 17. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 10 listopada, drużyna WKS-u Gryf zremisowała z TKP Elana 0-0. Starcie odbyło się na Stadionie WKS Gryf Wejherowo w Wejherowie.

17. kolejka Polska - 2. liga
2019-11-10 13:00 | Stadion: Stadion WKS Gryf Wejherowo | Arbiter: M. Jenda
WKS Gryf Wejherowo
Toruński Klub Piłkarski Elana
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna WKS-u Gryf wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut drużyna TKP Elana zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu WKS-u Gryf była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie Bartosz Boniecki został zastąpiony przez Krzysztofa Kołodzieja. Między 70. a 83. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 87. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Michał Bierzało z TKP Elana i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten zawodnik w 82. minucie. W doliczonej drugiej minucie spotkania w zespole TKP Elana doszło do zmiany. Kacper Jozwicki wszedł za Dominika Kościelniaka.

Bartosz Boniecki
72′ Bartosz Gęsior
Hubert Kisiel
83′ Oskar Sikorski