17. kolejka 2. ligi: Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1-2 (0-1)

W meczu 17. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 9 listopada, jedenastka Pogoń Siedlce przegrała ze Stal 1-2 (0-1). Starcie odbyło się na Stadion ROSRRiT.

R. Dadok 10',62'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stal (”Stalówka”) w 10. minucie spotkania, gdy Robert Dadok zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Stal.

Drugą połowę zespół Stal rozpoczął w zmienionym składzie, za Łukasza Zjawińskiego wszedł Michał Płonka. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Adam Mójta.

W 59. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Szymona Jarosza ze Stal, a w 62. minucie Rafała Misztala z drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Robert Dadok ze Stal. W 63. minucie za Jakuba Romanowicza wszedł Kacper Skibicki.

Od 63 minuty boisko opuścili zawodnicy Pogoń Siedlce: Mateusz Kluzek, Marcin I, Bartosz Wiktoruk, na ich miejsce weszli: Kamil Walkow, Marcin II, Dominik Barciak. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Łukasza Pietrasa, Bartlomieja Ciepieli, Szymona Jopka zajęli: Przemysław Stelmach, Filip Wójcik, Kacper Śpiewak. Od 71. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-2.

Firlej
62′ Rafał Misztal
Krystian Kalinowski86′
Bartosz Brodziński
Szymon Jarosz59′
Marcin Kozłowski
Krzysztof Kiercz
 53′ (k.) Adam Mójta