16. kolejka 2. ligi: Widzew Łódź - CWKS Resovia 0-1 (0-0)

3 listopada na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w Łodzi odbyło się starcie 16. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Widzewa i Resovii. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Resovii 1-0.

R. Adamski 90'

Zespoły zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, więc zapowiadał się ciekawy i wyrównany mecz. Jedenastka Resovii zajmowała pierwszą, natomiast zespół Widzewa - drugą pozycję.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Widzew: Sebastianowi Rudolowi w 16. i Danielowi Mące w 36. minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 51. minucie za Daniela Mąkę wszedł Christopher-Massamba Mandiangu. Między 62. a 90. minutą, boisko opuścili zawodnicy Widzewa: Konrad Gutowski, Przemysław Kita, na ich miejsce weszli: Michael Ameyaw, Rafał Wolsztyński. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Daniela Swiderskiego, Szymona Kalińca zajęli: Radoslaw Adamski, Konrad Domoń.

Na cztery minuty przed zakończeniem meczu kartkę dostał Rafał Wolsztyński, piłkarz Widzewa.

Jedyną bramkę meczu dla Resovii zdobył Radoslaw Adamski w pierwszej minucie doliczonego czasu starcia. Trzy minuty później w jedenastce Resovii doszło do zmiany. Szymon Hajduk wszedł za Szymona Fereta.

W doliczonej piątej minucie spotkania sędzia przyznał kartkę Wojciechowi Danielowi z zespołu gości.

Dawid Kubowicz
16′ Sebastian Rudol
Rafał Mikulec
Daniel Tanżyna
Sebastian Zalepa
Konrad Gutowski
Szymon Kaliniec
36′ Daniel Mąka