13. kolejka 2. ligi: Znicz Pruszków - RKS Garbarnia Kraków 0-1 (0-1)

W pojedynku 13. kolejki polskiej 2. ligi, który rozegrany został 29 października, zespół Znicza przegrał z Garbarnią 0-1 (0-1). Mecz odbył się na Stadionie Znicza (MZOS) w Pruszkowie.

M. Feliks 19'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Michal Feliks wywołał eksplozję radości wśród kibiców Garbarni , strzelając gola w 19. minucie starcia. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Maciejowi Machalskiemu z jedenastki gospodarzy. Była to 45. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Garbarni.

W 55. minucie Karol Noiszewski został zmieniony przez Pawła Tarnowskiego. Od 64 minuty boisko opuścili piłkarze Garbarni: Michal Feliks, Grzegorz Marszalik, Kamil Kuczak, na ich miejsce weszli: Krzysztof Szewczyk, Rafal Gorecki, Kamil Słoma. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Arkadiusza Pyrki, Pawła Moskwika zajęli: Krystian Tabara, Marcin Rackiewicz.

W 74. minucie kartkę otrzymał Marek Masiuda z Garbarni. W drugiej połowie nie padły gole.

Tomasz Kołbon
45′ Maciej Machalski