1. kolejka 2. ligi: MKS Bytovia - Olimpia Grudziądz 2-0 (2-0)

29 sierpnia na Stadionie MOSiR w Bytowie odbył się mecz 1. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami MKS-u Bytovia i Olimpii. Starcie zakończyło się zwycięstwem MKS-u Bytovia 2-0.

K. Sezonienko 20',40'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 spotkań jedenastka MKS-u Bytovia wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W szóstej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kacpra Pietrzyka z Olimpii, a w 17. minucie Harisa Memicia z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MKS-u Bytovia w 20. minucie spotkania, gdy Kacper Sezonienko zdobył pierwszą bramkę.

Niedługo później Kacper Sezonienko wywołał eksplozję radości wśród kibiców MKS-u Bytovia, strzelając kolejnego gola w 40. minucie meczu. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

W 68. minucie za Omida Popalzaya wszedł Mikołaj Gabor. Od 70. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

David Andronic
17′ Haris Memić
Michał Graczyk
Jakub Bach
Piotr Janczukowicz
79′ Przemysław Lech
Kacper Janiak70′
Paweł Zawistowski
Oskar Kalenik
Piotr Giel
Omid Popalzay
 20′, 40′ Kacper Sezonienko
Adrian Kwiatkowski

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom MKS-u Bytovia w pierwszej połowie, a w drugiej dwie. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej również jedną.

Jedenastka MKS-u Bytovia w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

Już w najbliższy piątek jedenastka MKS-u Bytovia zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Znicz Pruszków. Natomiast w sobotę MKS Chojniczanka Chojnice zagra z jedenastką Olimpii na jej terenie.