Reklama

Reklama

Zagłębie Sosnowiec. Zawieszony Patryk Małecki wydał oświadczenie

W odpowiedzi na zarzuty stawiane przez Zagłębie Sosnowiec, Patryk Małecki wydał oświadczenie. Zawodnik przyznaje, że doszło do konfliktu pomiędzy nim, a drugim trenerem, ale zaprzecza jakoby miał naruszyć nietykalność cielesną i kierować groźby karalne w stosunku do Łukasza Matusiaka.

Zagłębie Sosnowiec poinformowało o zawieszeniu Patryka Małeckiego. Ma to związek z zarzutami o naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych w stronę Łukasza Matusiaka, który jest asystentem trenera Kazimierza Moskala.

W odpowiedzi Małecki wydał oświadczenie. Na prośbę zawodnika opublikowano je na nieoficjalnej stronie klubowej. 

Zawodnik przyznał, że brał udział w sporze z Łukaszem Matusiakiem. Twierdzi jednak, że zarzucane mu czyny nie miały miejsca, a szkoleniowiec również nie pozostawał mu dłużny.

Oświadczenie Patryka Małeckiego

W związku z oświadczeniem klubu Zagłębie Sosnowiec informuję, iż po meczu ze Stomilem Olsztyn rzeczywiście doszło do konfliktu pomiędzy mną a Łukaszem Matusiakiem, członkiem sztabu szkoleniowego. Stanowczo zaprzeczam, iż kierowałem groźby karalne lub naruszyłem nietykalność cielesną Łukasza Matusiaka. Zdarzenie miało charakter obustronny i zaczęło się od agresji słownej skierowanej w moją stronę przez Łukasza Matusiaka. Jest mi przykro z powodu tego zajścia i jestem gotów ponieść jego konsekwencje. Jednak podkreślam po raz kolejny, że nie to nie ja zainicjowałem ten konflikt. Nie otrzymałem od Klubu żadnego pisma dotyczącego wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec mnie.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL