Reklama

Reklama

Zagłębie Sosnowiec. Patryk Małecki zawieszony

Patryk Małecki został zawieszony przez Zagłębie Sosnowiec. Piłkarz po meczu ze Stomilem Olsztyn miał naruszyć nietykalność cielesną i kierować groźby karalne wobec członka sztabu szkoleniowego.

Małecki występuje w Zagłębiu od lipca 2019 roku. W tym sezonie Fortuna I ligi rozegrał 20 meczów i zdobył dwie bramki.

Na tym może zakończyć się przygoda Małeckiego w Sosnowcu. Został bowiem zawieszony.

Klub poinformował, że wszczęto postępowanie dyscyplinarne przeciwko Małeckiemu. Ma to związek ze zdarzeniem, do którego miało dojść po sobotnim meczu ze Stomilem Olsztyn w 22. kolejce Fortuna I ligi. Zagłębie wygrało 2-1 i opuściło ostatnie miejsce.

Małecki zagrał w tym meczu tylko siedem minut. Klub poinformował, że po spotkaniu miał kierować groźby karalne w stronę jednego z członków sztabu szkoleniowego oraz naruszyć jego nietykalność cielesną.

Reklama

Jak dowiedziała się Interia, zaraz po wejściu do szatni zaatakowany został Łukasz Matusiak, asystent trenera Kazimierza Moskala. Co ciekawe, część naocznych świadków zdarzenia twierdzi, że nie doszło do naruszenia nietykalności cielesnej Matusiaka. Awantura miała mieć charakter jedynie werbalny, a w jej trakcie - jak słyszymy - granice dobrego smaku przekroczyły obie strony.  

We wtorek po południu Małecki wydał oświadczenie w tej sprawie. Jego treść można przeczytać TUTAJ.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama