Reklama

Reklama

Wojciech Pawłowski wypożyczony do Rozwoju Katowice

​Wojciech Pawłowski został wypożyczony z hiszpańskiej Granady do pierwszoligowego Rozwoju Katowice. 23-letni zawodnik kilka lat temu uchodził za ogromny talent i trafił z Lechii Gdańsk do Udinese Calcio za 0,5 mln euro.

1. liga. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Pawłowski został wypożyczony do Rozwoju do końca bieżącego sezonu. Bramkarz trenował z klubem od ponad trzech tygodni i wystąpił w tym czasie w czterech meczach sparingowych.

23-letni zawodnik jest wychowankiem Bałtyku Koszalin, z którego trafił do Lechii Gdańsk. W barwach Lechii spisywał się doskonale i z etykietką wielkiego talentu został sprzedany do Udinese Calcio.

Reklama

Polak we włoskim klubie nie zdołał przebić się do pierwszego składu i był wypożyczany do słabszych zespołów - Latiny Calcio, Śląska Wrocław i Bytovii Bytów. Ostatnio formalnie był zawodnikiem hiszpańskiej Granady, która jest klubem satelickim Udinese.

Pawłowski to drugi piłkarz, który zimą wzmocnił Rozwój Katowice. Wcześniej do zespołu Mirosława Smyły trafił już Konrad Nowak. Rozwój zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w 1. lidze, a do "bezpiecznej" lokaty traci cztery punkty. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy