Reklama

Reklama

Wisła Kraków - GKS Katowice. O której? Gdzie transmisja tv i stream online?

Wisła Kraków - GKS Katowice to spotkanie 5. kolejki Fortuna 1 Ligi i odbędzie się we wtorek 9 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie początek meczu Wisła - GKS. Zobacz, gdzie oglądać transmisję meczu Wisła - GKS w tv i online live stream. Relacja i wynik meczu Wisła Kraków - GKS Katowice na sport.interia.pl.

Wisła Kraków powalczy dzisiejszego wieczoru o podtrzymanie statusu niepokonanej drużyny Fortuna 1 Ligi. Lider tabeli zmierzy się z GKS-em Katowice, który dotychczas poniósł jedną porażkę. Transmisja meczu Wisła Kraków - GKS Katowice w telewizji na kanale Polsat Sport oraz w Internecie na Polsat Box Go

Fortuna 1 Liga: Wisła Kraków - GKS Katowice. O której godzinie początek meczu?

Spotkanie Wisła Kraków - GKS Katowice w ramach 5. kolejki Fortuna 1 Ligi zostanie rozegrane we wtorek 9 sierpnia. O której godzinie początek? Mecz Wisła - GKS rozpocznie się o godzinie 20.30. W poprzedniej kolejce Wisła Kraków pokonała w Opolu Odrę 1-0 po samobójczym trafieniu Łukasza Kędziory. GKS Katowice pokonał na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec 3-1, a dwie bramki dla zwycięzców zdobył Patryk Szwedzik. 

Reklama

Czytaj również: Wisła Kraków jak objazdowa trupa. Mocne wyznanie Brzęczka

Wisła - GKS. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Wisła Kraków ma na koncie trzy zwycięstwa oraz remis i z 10 punktami przewodzi tabeli Fortuna 1 Ligi. "Biała Gwiazda" po remisie na inaugurację sezonu triumfowała w trzech kolejnych meczach. Wisła w czterech pierwszych kolejkach nie straciła nawet bramki. GKS Katowice uzbierał siedem "oczek" co przełożyło się po dotychczasowych seriach gier na szóstą pozycję w rozgrywkach zaplecza Ekstraklasy. GKS na wyjazdach radził sobie ze zmiennym szczęściem, bowiem wygrał z ŁKS-em, natomiast przegrał z Podbeskidziem. Transmisja meczu Wisła - GKS w tv na kanale Polsat Sport. 

Wisła Kraków - GKS Katowice. Gdzie obejrzeć online live stream? (transmisja)

Transmisja meczu Wisła Kraków - GKS Katowice online live stream na Polsat Box Go. Spotkanie Wisła - GKS można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik meczu Wisła - GKS na sport.interia.pl.

Kiedy i o której godzinie początek meczu Wisła Kraków - GKS Katowice? Wtorek 9 sierpnia, godzina 20.30. Transmisja TV Wisła - GKS: Polsat Sport. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Wisła - GKS? Polsat Box Go. Relacja i wynik: sport.interia.pl.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL