Reklama

Reklama

Wigry Suwałki. Ariel Jakubowski już nie jest trenerem zespołu

Fala dymisji szkoleniowców rozchodzi się z Ekstraklasy także na pierwszą ligę. W niedzielę ze stanowiskiem pożegnał się trener Wigier Suwałki Ariel Jakubowski.

W sobotę Wigry przegrały 0-1 na wyjeździe z Wartą Poznań i znajdują się w strefie spadkowej.

"Zarząd Wigier Suwałki zdecydował, że mecz z Wartą Poznań był ostatnim spotkaniem, w którym drużynę prowadził Ariel Jakubowski. Szkoleniowiec został z dniem dzisiejszym odsunięty od pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu" - ogłosił w niedzielne południe suwalski klub.

Jakubowski prowadził Wigry od listopada ubiegłego roku. W 10 spotkaniach pod jego wodzą zespół zgromadził zaledwie siedem punktów. Na wiosnę drużyna wygrała tylko jeden mecz, pokonując 2-0 GKS Katowice.

Reklama

Nazwisko nowego szkoleniowca Wigier ma być znane w poniedziałek.

41-letni Jakubowski od niedawna jest trenerem. Jako piłkarz grał w Ekstraklasie, m.in. w ŁKS-ie, GKS-ie Katowice, Odrze Wodzisław, Wiśle Płock, Lechu Poznań, Jagiellonii Białystok, Ruchu Chorzów.

1. liga: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama