Reklama

Reklama

Tomasz Kafarski nie jest już trenerem Drutex-Bytovii

Po remisie ze Stalą Mielec 2-2 w 22. kolejce Nice I ligi pracę stracił trener Drutex-Bytovii Tomasz Kafarski.

"Dziękujemy trenerowi za zaangażowanie i pracę w Drutex-Bytovii. Jest mi bardzo smutno i źle, że taka sytuacja ma miejsce" - słowa menedżera drużyny Rafała Gierszewskiego cytuje serwis internetowy klubu.

Władze klubu zdecydowały się na zmianę szkoleniowca ponieważ zespół nie może wyjść z kryzysu. W ostatnich ośmiu kolejkach Drutex-Bytovia zdobyła zaledwie cztery punkty na 24 możliwe.

Ekipa z Bytowa zajmuje 14. miejsce z dorobkiem 24 punktów i czeka ją walka o utrzymanie.

Tomasz Kafarski był trenerem "Czarnych Wilków" od 30 marca 2015 roku. Utrzymał drużynę w I lidze, a w kolejnym sezonie zajął z nią historyczne 8. miejsce. W obecnym sezonie poprowadził zespół do pierwszego w historii klubu ćwierćfinału Pucharu Polski.

Reklama

MZ

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę I ligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy