Reklama

Reklama

Terminarz rundy wiosennej drugiej ligi

Departament Rozgrywek i Licencji PZPN podał terminarz II ligi w rundzie wiosennej sezonu 2006/2007.

Piłkarze z zaplecza ekstraklasy wznowią rozgrywki po zimowej przerwie 10 marca. Ostatnia kolejka rozegrana zostanie 9 czerwca. Na 13 i 16 czerwca zaplanowano baraże o grę w sezonie 2007/2008 w Orange Ekstraklasie. Mecze barażowe pomiędzy zespołami II i III ligi odbędą się 20 i 23 czerwca.

Reklama

Terminarz rundy wiosennej sezonu 2006/2007:

18. kolejka - 10/11 marca

Jagiellonia Białystok - KSZO Ostrowiec

Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

ŁKS - Polonia Bytom

Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz SA

KSP Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów

Ruch Chorzów - Górnik Polkowice

Podbeskidzie Bielsko Biała - Stal Stalowa Wola

Lechia Gdańsk - Unia Janikowo

19. kolejka - 17/18 marca

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Unia Janikowo - Podbeskidzie Bielsko Biała

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Ruch Chorzów - KSP Polonia Warszawa

Kmita Zabierzów - Odra Opole

Zawisza Bydgoszcz SA - Polonia Bytom

ŁKS - Śląsk Wrocław

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec

20. kolejka - 25/26 marca

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

KSZO Ostrowiec - Miedź Legnica

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS

Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz SA

Polonia Bytom - Kmita Zabierzów

Odra Opole - Ruch Chorzów

KSP Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice - Unia Janikowo

Podbeskidzie Bielsko Biała - Lechia Gdańsk

21. kolejka - 31 marca/1 kwietnia

Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk - Górnik Polkowice

Unia Janikowo - KSP Polonia Warszawa

Stal Stalowa Wola - Odra Opole

Ruch Chorzów - Polonia Bytom

Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław

Zawisza Bydgoszcz SA - Zagłębie Sosnowiec

ŁKS - KSZO Ostrowiec

Miedź Legnica - Piast Gliwice

22. kolejka - 7/8 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica

Piast Gliwice - ŁKS

KSZO Ostrowiec - Zawisza Bydgoszcz SA

Zagłębie Sosnowiec - Kmita Zabierzów

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola

Odra Opole - Unia Janikowo

KSP Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk

Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko Biała

23. kolejka - 14/15 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Górnik Polkowice

Podbeskidzie Bielsko Biała - KSP Polonia Warszawa

Lechia Gdańsk - Odra Opole

Unia Janikowo - Polonia Bytom

Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław

Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec

Kmita Zabierzów - KSZO Ostrowiec

Zawisza Bydgoszcz SA - Piast Gliwice

ŁKS - Miedź Legnica

24. kolejka - 18/19 kwietnia

Jagiellonia Białystok - ŁKS

Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz SA

Piast Gliwice - Kmita Zabierzów

KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów

Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola

Śląsk Wrocław - Unia Janikowo

Polonia Bytom - Lechia Gdańsk

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko Biała

KSP Polonia Warszawa - Górnik Polkowice

25. kolejka - 21/22 kwietnia

KSP Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Górnik Polkowice - Odra Opole

Podbeskidzie Bielsko Biała - Polonia Bytom

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec

Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec

Ruch Chorzów - Piast Gliwice

Kmita Zabierzów - Miedź Legnica

Zawisza Bydgoszcz SA - ŁKS

26. kolejka - 28/29 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz SA

ŁKS - Kmita Zabierzów

Miedź Legnica - Ruch Chorzów

Piast Gliwice - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec - Unia Janikowo

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała

Polonia Bytom - Górnik Polkowice

Odra Opole - KSP Polonia Warszawa

27. kolejka - 5/6 maja

Odra Opole - Jagiellonia Białystok

KSP Polonia Warszawa - Polonia Bytom

Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław

Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec

Lechia Gdańsk - KSZO Ostrowiec

Unia Janikowo - Piast Gliwice

Stal Stalowa Wola - Miedź Legnica

Ruch Chorzów - ŁKS

Kmita Zabierzów - Zawisza Bydgoszcz SA

28. kolejka - 9/10 maja

Jagiellonia Białystok - Kmita Zabierzów

Zawisza Bydgoszcz SA - Ruch Chorzów

ŁKS - Stal Stalowa Wola

Miedź Legnica - Unia Janikowo

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

KSZO Ostrowiec - Podbeskidzie Bielsko Biała

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice

Śląsk Wrocław - KSP Polonia Warszawa

Polonia Bytom - Odra Opole

29. kolejka - 12/13 maja

Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok

Odra Opole - Śląsk Wrocław

KSP Polonia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec

Górnik Polkowice -KSZO Ostrowiec

Podbeskidzie Bielsko Biała -Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica

Unia Janikowo - ŁKS

Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz SA

Ruch Chorzów - Kmita Zabierzów

30. kolejka - 19/20 maja

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola

Zawisza Bydgoszcz SA - Unia Janikowo

ŁKS - Lechia Gdańsk

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko Biała

Piast Gliwice - Górnik Polkowice

KSZO Ostrowiec - KSP Polonia Warszawa

Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

Śląsk Wrocław - Polonia Bytom

31. kolejka - 23/24 maja

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec

Odra Opole - KSZO Ostrowiec

KSP Polonia Warszawa - Piast Gliwice

Górnik Polkowice - Miedź Legnica

Podbeskidzie Bielsko Biała - ŁKS

Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz SA

Unia Janikowo - Kmita Zabierzów

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

32. kolejka - 26/27 maja

Jagiellonia Białystok - Stal Stalowa Wola

Ruch Chorzów - Unia Janikowo

Kmita Zabierzów - Lechia Gdańsk

Zawisza Bydgoszcz SA - Podbeskidzie Bielsko Biała

ŁKS - Górnik Polkowice

Miedź Legnica - KSP Polonia Warszawa

Piast Gliwice - Odra Opole

KSZO Ostrowiec - Polonia Bytom

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

33. kolejka - 2 czerwca (g.17:00)

Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec

Polonia Bytom - Piast Gliwice

Odra Opole - Miedź Legnica

KSP Polonia Warszawa - ŁKS

Górnik Polkowice - Zawisza Bydgoszcz SA

Podbeskidzie Bielsko Biała - Kmita Zabierzów

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

Unia Janikowo - Stal Stalowa Wola

34. kolejka - 9 czerwca (g. 17:00)

Jagiellonia Białystok - Unia Janikowo

Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk

Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko Biała

Kmita Zabierzów - Górnik Polkowice

Zawisza Bydgoszcz SA - KSP Polonia Warszawa

ŁKS - Odra Opole

Miedź Legnica - Polonia Bytom

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

KSZO Ostrowiec - Zagłębie Sosnowiec

godziny rozgrywania meczów:

marzec:

stadiony ze światłami - 18.00

stadiony bez świateł - 14.00

kwiecień:

stadiony ze światłami - 19.00

stadiony bez świateł - 15.00

maj:

stadiony ze światłami - 19.00

stadiony bez świateł - 17.00

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje