Reklama

Reklama

Terminarz rundy jesiennej I ligi

Zdegradowane z ekstraklasy drużyny KGHM Zagłębia Lubin i Korony Kielce od meczów wyjazdowych z beniaminkami, odpowiednio - Dolcanem Ząbki i GKP Gorzów Wielkopolski, rozpoczną sezon 2008/09 w piłkarskiej pierwszej lidze.

Zdegradowane z ekstraklasy drużyny KGHM  Zagłębia Lubin i Korony Kielce od meczów wyjazdowych z  beniaminkami, odpowiednio - Dolcanem Ząbki i GKP Gorzów  Wielkopolski, rozpoczną sezon 2008/09 w piłkarskiej pierwszej lidze.

Inauguracyjna kolejka odbędzie się w ostatni weekend lipca (26/27). Ostatnia seria pierwszej rundy zostanie rozegrana 25/26 października, a na listopad zaplanowano jeszcze dwie kolejki rundy rewanżowej. Jesienią czterokrotnie piłkarze pierwszej ligi wyjdą na boiska w środy.

Terminarz opublikowany w środę przez PZPN uwzględnia udział w rozgrywkach pierwszej ligi Polonii Warszawa, która w przypadku fuzji z Groclinem Dyskobolii Grodzisk Wlkp., może wystąpić w ekstraklasie. Wówczas jej miejsce w pierwszej lidze, po spełnieniu warunków licencyjnych, zająłby zespół ŁKS Łomża.

Reklama

W kalendarzu widnieją również drużyny Odry Opole i Wisły Płock, które nie otrzymały dotąd licencji uprawniającej do gry w tej klasie.

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2008/09:

1. kolejka, 26/27 lipca

Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście

Dolcan Ząbki - KGHM Zagłębie Lubin

GKP Gorzów Wielkopolski - Korona Kielce

Górnik Łęczna - Motor Lublin

Polonia Warszawa - Warta Poznań

Stal Stalowa Wola - Odra Opole

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock

GKS Jastrzębie Zdrój - Znicz Pruszków

Tur Turek - GKS Katowice

2. kolejka, 2/3 sierpnia

Kmita Zabierzów - GKS Katowice

Znicz Pruszków - Tur Turek

Wisła Płock - GKS Jastrzębie

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola

Motor Lublin - Polonia Warszawa

Korona Kielce - Górnik Łęczna

KGHM Zagłębie Lubin - GKP Gorzów Wielkopolski

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki

3. kolejka, 6 sierpnia 2008

Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów

GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście

Górnik Łęczna - KGHM Zagłębie Lubin

Polonia Warszawa - Korona Kielce

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań

GKS Jastrzębie - Odra Opole

Tur Turek - Wisła Płock

GKS Katowice - Znicz Pruszków

4. kolejka, 9/10 sierpnia

Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków

Wisła Płock - GKS Katowice

Odra Opole - Tur Turek

Warta Poznań - GKS Jastrzębie

Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce - Stal Stalowa Wola

KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

Flota Świnoujście - Górnik Łęczna

Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski

5. kolejka, 16/17 sierpnia

GKP Gorzów Wielkopolski - Kmita Zabierzów

Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki

Polonia Warszawa - Flota Świnoujście

Stal Stalowa Wola - KGHM Zagłębie Lubin

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

GKS Jastrzębie - Motor Lublin

Tur Turek - Warta Poznań

GKS Katowice - Odra Opole

Znicz Pruszków - Wisła Płock

6. kolejka, 23/24 sierpnia

Kmita Zabierzów - Wisła Płock

Odra Opole - Znicz Pruszków

Warta Poznań - GKS Katowice

Motor Lublin - Tur Turek

Korona Kielce - GKS Jastrzębie

KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola

Dolcan Ząbki - Polonia Warszawa

GKP Gorzów Wielkopolski - Górnik Łęczna

7. kolejka, 30/31 sierpnia

Górnik Łęczna - Kmita Zabierzów

Polonia Warszawa - GKP Gorzów Wielkopolski

Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście

GKS Jastrzębie - KGHM Zagłębie Lubin

Tur Turek - Korona Kielce

GKS Katowice - Motor Lublin

Znicz Pruszków - Warta Poznań

Wisła Płock - Odra Opole

8. kolejka, 3 września 2008

Kmita Zabierzów - Odra Opole

Warta Poznań - Wisła Płock

Motor Lublin - Znicz Pruszków

Korona Kielce - GKS Katowice

KGHM Zagłębie Lubin - Tur Turek

Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie

Dolcan Ząbki - Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKP Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna - Polonia Warszawa

9. kolejka, 6/7 września

Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKP Gorzów Wielkopolski

GKS Jastrzębie - Dolcan Ząbki

Tur Turek - Flota Świnoujście

GKS Katowice - KGHM Zagłębie Lubin

Znicz Pruszków - Korona Kielce

Wisła Płock - Motor Lublin

Odra Opole - Warta Poznań

10. kolejka, 13/14 września

Kmita Zabierzów - Warta Poznań

Motor Lublin - Odra Opole

Korona Kielce - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Znicz Pruszków

Flota Świnoujście - GKS Katowice

Dolcan Ząbki - Tur Turek

GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Jastrzębie

Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Polonia Warszawa - Stal Stalowa Wola

11. kolejka, 20/21 września

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa

GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna

Tur Turek - GKP Gorzów Wielkopolski

GKS Katowice - Dolcan Ząbki

Znicz Pruszków - Flota Świnoujście

Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin

Odra Opole - Korona Kielce

Warta Poznań - Motor Lublin

12. kolejka, 27/28 września

Kmita Zabierzów - Motor Lublin

Korona Kielce - Warta Poznań

KGHM Zagłębie Lubin - Odra Opole

Flota Świnoujście - Wisła Płock

Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków

GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Katowice

Górnik Łęczna - Tur Turek

Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała

13. kolejka, 4/5 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kmita Zabierzów

GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola

Tur Turek - Polonia Warszawa

GKS Katowice - Górnik Łęczna

Znicz Pruszków - GKP Gorzów Wielkopolski

Wisła Płock - Dolcan Ząbki

Odra Opole - Flota Świnoujście

Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

Motor Lublin - Korona Kielce

14. kolejka, 8 października

Kmita Zabierzów - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Motor Lublin

Flota Świnoujście - Warta Poznań

Dolcan Ząbki - Odra Opole

GKP Gorzów Wielkopolski - Wisła Płock

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków

Polonia Warszawa - GKS Katowice

Stal Stalowa Wola - Tur Turek

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie

15. kolejka, 11/12 października

GKS Jastrzębie - Kmita Zabierzów

Tur Turek - Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków - Polonia Warszawa

Wisła Płock - Górnik Łęczna

Odra Opole - GKP Gorzów Wielkopolski

Warta Poznań - Dolcan Ząbki

Motor Lublin - Flota Świnoujście

Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin

16. kolejka, 18/19 października

Kmita Zabierzów - KGHM Zagłębie Lubin

Flota Świnoujście - Korona Kielce

Dolcan Ząbki - Motor Lublin

GKP Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań

Górnik Łęczna - Odra Opole

Polonia Warszawa - Wisła Płock

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice

GKS Jastrzębie - Tur Turek

17. kolejka, 25/26 października

Tur Turek - Kmita Zabierzów

GKS Katowice - GKS Jastrzębie

Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola

Odra Opole - Polonia Warszawa

Warta Poznań - Górnik Łęczna

Motor Lublin - GKP Gorzów Wielkopolski

Korona Kielce - Dolcan Ząbki

KGHM Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście

18. kolejka, 8/9 listopada

Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście

KGHM Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki

Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski

Motor Lublin - Górnik Łęczna

Warta Poznań - Polonia Warszawa

Odra Opole - Stal Stalowa Wola

Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie

GKS Katowice - Tur Turek

19. kolejka, 15/16 listopada

GKS Katowice - Kmita Zabierzów

Tur Turek - Znicz Pruszków

GKS Jastrzębie - Wisła Płock

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

Polonia Warszawa - Motor Lublin

Górnik Łęczna - Korona Kielce

GKP Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie Lubin

Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście

Reklama

Reklama

Reklama