Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław pomaga dzieciom

Zbliżają się Mikołajki, dzień na który dzieci czekają przez cały rok. Nie wszystkie z nich mogą jednak liczyć na górę prezentów od najbliższych.

Klub WKS "Śląsk" Wrocław SSA, sekcja piłki nożnej postanowił pomóc dzieciom z domów dziecka i organizuje akcję charytatywną "Podaruj pluszaka dla dzieciaka".

W siedzibie Klubu (Hotel WKS Śląsk, VI p.- ul. Oporowska 62) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00 będą zbierane maskotki, które później zostaną wręczone przez piłkarzy WKS-u dzieciom z domów dziecka. Każda osoba, która przyłączy się do akcji i przyniesie zabawkę otrzyma specjalny kupon, który weźmie udział w losowaniu nagród podczas meczu Śląska z Piastem Gliwice (18 listopada, godz. 17:00), który zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu! Maskotki będą zbierane także podczas samego spotkania.

Reklama

Prezenty z pewnością sprawią dużo radości maluchom. Piłkarze i trenerzy liczą, że kibice Śląska pokażą jak bardzo potrafią pomagać innym! Jest to początek współpracy klubu z domami dziecka.

W rundzie wiosennej piłkarze i trenerzy będą je odwiedzać i zapraszać maluchy do przyjścia na stadion przy ul. Oporowskiej i oglądania meczu ze specjalnie wydzielonego sektora rodzinnego.

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | Śląsk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama