Reklama

Reklama

Sandecja. Tomasz Kafarski nowym trenerem

Tomasz Kafarski został nowym trenerem piłkarzy Sandecji Nowy Sącz. Zastąpił na tym stanowisku Kazimierza Moskala, pod którego kierunkiem zespół zajął w minionym sezonie ostatnie miejsce w ekstraklasie i spadł do pierwszej ligi.

Nowy trener związał się z sądeckim klubem umową ważną przez rok, ale zawarto w niej opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.

43-letni Kafarski jako trener pracował w Kaszubii Kościerzyna, potem w ekstraklasie prowadził Lechię Gdańsk i Cracovię. Następnie był zatrudniany w klubach pierwszoligowych: Flocie Świnoujście, Olimpii Grudziądz, Druteksie Bytovii Bytów i jesienią ubiegłego roku w Górniku Łęczna.

Sandecja przygotowania do nowego sezonu rozpocznie 18 czerwca. Drużyna rozegra sześć sparingów, pojedzie też na obóz do Lwowa.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy