Sandecja Nowy Sącz rozgromiła GKS Tychy 7-2

Dziewięć goli padło w Jaworznie w meczu 18. kolejki piłkarskiej I ligi między GKS-em Tychy, który występuje tam w roli gospodarza, a Sandecją Nowy Sącz. Goście wygrali 7-2.

Dwie bramki dla Sandecji zdobył Armand Ella, który na boisku pojawił się w 25. minucie zastępując Kamila Słabego.

21-letni wychowanek FC Barcelona do klubu z Nowego Sącza przyszedł na początku listopada. Kameruńczyk dał swojej drużynie prowadzenie w 44. minucie, a następnie ustalił wynik w 90.

Dwa gole dla gości strzelił też inny rezerwowy Fabian Fałowski. Pojawił się on na murawie w 63. minucie, a już w 69. mógł pochwalić się dwoma trafieniami.

W pierwszym sobotnim spotkaniu Flota Świnoujście przegrała z KGHM Zagłębiem Lubin 1-2.

Goście prowadzili już 2-0 po 20 minutach, kiedy do siatki trafili Arkadiusz Woźniak i Jakub Tosik. Honorowa bramka dla Floty była dziełem Sebastiana Olszara (38. minuta).

Widzew Łódź przerwał serię porażek, remisując u siebie 1-1 z GKS-em Katowice.

Był to pożegnalny mecz Widzewa na starym stadionie. W Łodzi budowany będzie nowy obiekt.

Wisła Płock wygrała 2-1 z Bytovią, a Arka Gdynia pokonała 2-1 Dolcan Ząbki.