Reklama

Reklama

Piotr Mandrysz trenerem GKS-u Katowice

Piotr Mandrysz został w środę trenerem piłkarzy pierwszoligowego GKS-u Katowice. Zastąpił Jerzego Brzęczka, który zrezygnował pod koniec sezonu. W ostatnich dwóch kolejkach katowiczan poprowadził szkoleniowiec bramkarzy Janusz Jojko.

Mandrysz jesienią przez półtora miesiąca był trenerem grającego w tej samej lidze Zagłębia Sosnowiec. Miał umowę obowiązującą do końca czerwca 2018, ale 28 listopada został odsunięty od prowadzenia drużyny na skutek konfliktu z piłkarzami. Definitywnie rozwiązał kontrakt z sosnowieckim klubem we wtorek.

Oba zespoły w minionym sezonie bezskutecznie walczyły o awans do Ekstraklasy. Katowiczanie skończyli rozgrywki na siódmym miejscu, Zagłębie na trzecim.

Po "domowej" porażce ze zdegradowanym już MKS Kluczbork 2-3 w 32. kolejce z prowadzenia drużyny GKS-u zrezygnował Brzęczek. Wtedy szanse katowiczan na awans były już matematyczne.

Reklama

Mandrysz pracował wcześniej m.in. w Piaście Gliwice, Pogoni Szczecin, GKS-ie Tychy, Arce Gdynia, Ruchu Chorzów, a przed objęciem Zagłębia prowadził Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.

W kadrze GKS-u jest syn trenera Paweł Mandrysz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy