Reklama

Reklama

Piłkarze PGE GKS-u Bełchatów wyjadą na zgrupowanie

Po ponadpółtorarocznej przerwie piłkarze PGE GKS Bełchatów w okresie przygotowawczym wyjadą na zgrupowanie. Po raz ostatni zespół był na obozie w lipcu 2012 r. Od tamtej pory do rozgrywek przygotowywał się na własnych obiektach. Teraz pojedzie do Turcji.

W tym roku podopieczni Kamila Kieresia rozegrają jeszcze wyjazdowe mecze ligowe z Sandecją Nowy Sącz (16 listopada) i Puszczą Niepołomice (23 listopada). Po tym ostatnim zaplanowano dwutygodniowy okres roztrenowania, po którym rozpoczną się urlopy.

Reklama

Pierwszy trening w 2014 roku zaplanowano na 9 stycznia. Później przez dziesięć dni będą się odbywały m.in. testy wydolnościowe oraz treningi wprowadzające do głównego, sześciotygodniowego cyklu przygotowań.

Od 20 stycznia do 13 lutego bełchatowianie będą na własnych obiektach pracować nad siłą, motoryką i szybkością. Następnie wyjadą na dwunastodniowe zgrupowanie do tureckiej Antalyi. Do 26 lutego bazą zespołu będzie hotel Rixos Lares, w którym ekipa PGE GKS mieszkała już przed dwoma laty.

Będzie to pierwszy po ponadpółtorarocznej przerwie obóz bełchatowskich graczy. Poprzedni odbył się w lipcu 2012 w Warce. Dwa kolejne okresy przygotowawcze zespół przepracował na własnych obiektach.

Po powrocie z Turcji 1 marca, tydzień przed wznowieniem ligowych rozgrywek, piłkarze PGE GKS mają rozegrać ostatni sparing. Trener Kiereś chce, by zimą odbyło się minimum dziewięć gier kontrolnych. Szczegółowy plan tych spotkań nie został jeszcze ustalony.

Dowiedz się więcej na temat: PGE GKS Bełchatów | I liga | zgrupowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje