Odra Opole - CWKS Apklan Resovia Rzeszów 1-1 (1-1). 6. kolejka Fortuny 1 Liga

W meczu 6. kolejki Fortuny 1 Liga, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Odry Opole zremisowała z Resovią 1-1 (1-1). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim w Opolu.

W  meczu 6. kolejki  Fortuny 1 Liga, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Odry Opole zremisowała  z Resovią  1-1 (1-1). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim w Opolu.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 16. minucie za Brunona Garcię wszedł Marek Mróz.

W tym czasie to piłkarze Resovii otworzyli wynik. W 19. minucie bramkę zdobył Marek Mróz. Asystę zanotował Ruben Hoogenhout.

W 27. minucie sędzia pokazał kartkę Bernardowi Petrakowi z jedenastki Odry Opole.

Drużyna Resovii niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 12 minut, jedenastka Odry Opole doprowadziła do remisu. Gola strzelił Szymon Łapiński. W 32. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Oskara Paprzyckiego z Odry Opole, a w 39. minucie Bartłomieja Wasiluka z drużyny przeciwnej.

Trenerzy obu jedenastek postanowili odświeżyć składy w 45. minucie, w zespole Odry Opole za Bernarda Petraka wszedł Mateusz Spychała, a w drużynie Resovii Rafał Mikulec zmienił Kamila Antonika. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W 52. minucie sędzia ukarał kartką Bartosza Kwietnia, zawodnika Resovii. Po chwili trener Odry Opole postanowił bronić wyniku. W 58. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Konrada Nowaka wszedł Tomas Mikinić, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi Odry Opole utrzymać remis.

W doliczonym czasie gry arbiter pokazał kartkę Radosławowi Adamskiemu, piłkarzowi Resovii. W drugiej połowie nie padły bramki.

Zawodnicy Odry Opole dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Obie drużyny wymieniły po pięciu graczy.