Reklama

Reklama

Miedź Legnica. Łukasz Załuska nowym bramkarzem

Łukasz Załuska, któremu wygasł niedawno kontrakt z Pogonią Szczecin, został nowym bramkarzem Miedzi Legnica. 37-letni bramkarz podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Po zakończonym sezonie z Miedzi odeszli wszyscy trzej bramkarze, którzy występowali w Ekstraklasie - Sosłan Dżanajew, Anton Kanibołocki oraz Łukasz Sapela. Spadkowicz musiał więc postarać się o nowych golkiperów do walki na pierwszoligowych boiskach.

Wcześniej kontrakt z klubem z Legnicy podpisał już 22-letni Mateusz Hewelt sprowadzony z drugiej drużyny Evertonu, a dziś do zespołu dołączył doświadczony Łukasz Załuska.

Golkiper podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

37-letni bramkarz przez ostatnie dwa lata był zawodnikiem Pogoni Szczecin. Wcześniej występował w takich klubach jak Wisła Kraków, SV Darmstadt, Celtic Glasgow, Dundee United, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, czy Stomil Olsztyn.

Reklama

1. liga: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama