Reklama

Reklama

Leszek Ojrzyński wygrał w sądzie z Górnikiem Zabrze

Zwolniony z Górnika Zabrze trener Leszek Ojrzyński wygrał spór sądowy ze śląskim klubem o zapłatę zaległych wynagrodzeń - czytamy w katowickim "Sporcie".

- Górnik Zabrze musi zapłacić mi zaległości - powiedział gazecie Ojrzyński, informując o korzystnym dla niego wyroku piłkarskiego sądu polubownego.

Szkoleniowiec prowadził Górnika w Ekstraklasie od sierpnia 2015 roku do marca 2016, po czym podziękowano mu za pracę.

Jego następca Jan Żurek nie uchronił zespołu przed spadkiem do 1. ligi.

Umowa Ojrzyńskiego z klubem obowiązywała do czerwca, dlatego domagał się on od klubu wypłaty zaległych wynagrodzeń. Gdy to nie dało efektu, zgłosił sprawę do sądu.

Górnik zalega Ojrzyńskiemu za pięć miesięcy pracy - poinformował sam zainteresowany. Sąd przyznał mu rację w sporze z klubem.

Reklama

1. liga: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy