Reklama

Reklama

Kubot pozostanie trenerem Kolejarza Stróże

Janusz Kubot, który pierwotnie miał trenować piłkarzy pierwszoligowego Kolejarza Stróże do końca tego sezonu będzie pełnić swoją funkcję także w sezonie 2011/2012 - poinformował wiceprezes klubu senator Stanisław Kogut.

- Jeśli zespół dalej będzie grać tak, jak w ostatnich spotkaniach, to na pewno nasza współpraca z nim nie skończy się na przyszłym sezonie - zadeklarował.

Reklama

Dodał, że nie chce przeprowadzać w drużynie żadnej rewolucji kadrowej po zakończeniu tego sezonu. Każdy zawodnik ma szansę pozostania w klubie. Wiadomo jednak, że nie wszyscy będą chcieli skorzystać z tej oferty. Zdaniem wiceprezesa na pewno odejdzie pomocnik Łukasz Jarosiewicz, który ma propozycje z kilku klubów. Według nieoficjalnych informacji chce on wrócić do Ustki, gdzie zaczynał karierę.

Kolejarz Stróże przed ostatnią kolejką spotkań (11 czerwca) ma już zapewniony pierwszoligowy byt. W sobotę zagra na swoim stadionie z Bogdanką Łęczna.

Janusz Kubot objął zespół na początku kwietnia, po rezygnacji Marka Motyki. Wówczas drużyna zajmowała w tabeli przedostatnie, 17. miejsce. Szkoleniowiec, ojciec znanego tenisisty Łukasza, to były piłkarz Zagłębia Lubin. Był również trenerem tego klubu, podobnie jak Orlenu Płock, Miedzi Legnica i Chrobrego Głogów, który prowadził w poprzednim sezonie.

Zobacz wyniki i tabelę pierwszej ligi

Dowiedz się więcej na temat: Kubota | Kolejarz Stróże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje