Korona Kielce - Odra Opole 3-0 (3-0). Fortuna 1 Liga

26 maja na Suzuki Arena odbyło się starcie Fortuny 1 Liga pomiędzy drużynami Korony Kielce i Odry Opole. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Korony Kielce 3-0. Na stadionie stawiło się 7 030 widzów.

26 maja  na Suzuki Arena odbyło się starcie   Fortuny 1 Liga pomiędzy drużynami Korony Kielce  i Odry Opole. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Korony Kielce 3-0. Na stadionie stawiło się 7 030 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań drużyna Korony Kielce wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żaden mecz nie zakończył się remisem.

Asystę zanotował Dawid Błanik.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Korony Kielce w piątej minucie spotkania, gdy Jacek Podgórski strzelił pierwszego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Korony Kielce w 31. minucie spotkania, gdy Adam Frączczak zdobył z rzutu karnego drugą bramkę.

W 39. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Jacek Podgórski z Korony Kielce. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Adrian Danek z drużyny Korony Kielce. Była to 42. minuta spotkania.

W 45. minucie za Adriana Danka wszedł Grzegorz Szymusik. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Między 58. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy Korony Kielce: Dawid Błanik, Jacek Kiełb, Kyrylo Petrov, Dalibor Takac, na ich miejsce weszli: Jakub Łukowski, Evgeni Shikavka, Mario Zebić, Marcel Gąsior. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Łukasza Kędziory, Tomasa Mikinicia, Jakuba Szreka zajęli: Stanislav Hreben, Krzysztof Janus, Maksymilian Tkocz. Od 64. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Korony Kielce i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Korony Kielce, natomiast zawodnikom Odry Opole pokazał jedną.

Jedenastka Korony Kielce wymieniła pięciu graczy. Natomiast drużyna Odry Opole w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.