Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-3 w 6. kolejce I ligi

W meczu 6. kolejki I ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała Koronę Kielce 3-0. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego są wiceliderem rozgrywek.

W 17. minucie Roman Gergel wykorzystał błąd obrońców i zdobył bramkę. Piłkarz Bruk-Betu wykorzystał sytuację sam na sam.

W końcówce pierwszej połowy wynik podwyższył Artem Putiwcew. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ukrainiec popisał się pięknym "szczupakiem", trafiając do siatki.

W pierwszej połowie podopieczni Mariusza Lewandowskiego zdecydowanie przeważali. Gdyby byli skuteczniejsi, mogli prowadzić znacznie wyżej.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Obie drużyny miały kilka dobrych sytuacji. Do siatki trafiła z kolei tylko jedna.

Był to Bruk-Bet, który zdobył trzecią bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pięknym strzałem popisał się Kacper Śpiewak, pieczętując zwycięstwo gości.

Po tej wygranej niecieczanie wskoczyli na drugie miejsce w tabeli. Mają 15 punktów, tracą trzy do Łódzkiego Klubu Sportowego.

Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-3

Bramki: 0-1 Gergel (17.), 0-2 Putiwcew (40.), 0-3 Śpiewak (69.)