Reklama

Reklama

I liga. Piłkarze GKS-u Bełchatów wrócą do treningów

Piłkarze GKS-u Bełchatów, którzy ogłosili protest, wrócą do treningów. Klub ma zapłacić im zaległe pieniądze do 10 marca.

GKS Bełchatów jest w fatalnej sytuacji finansowej. Zaległości wobec zawodników sięgają kilku miesięcy. Cierpliwość piłkarzy się skończyła i ogłosili, że rozpoczynają protest.

Nie wzięli udziału w środowym treningu. Pojawili się jednak w klubie, żeby porozmawiać z prezesem. Na razie obie strony doszły do porozumienia.

Piłkarze zadeklarowali, że od czwartku wrócą do treningów. Klub jednak zobowiązał się, że do 10 marca wypłaci zawodnikom wszystkie zaległe pieniądze za 2019 rok.

Bełchatowianie są beniaminkiem 1. ligi. Zajmują 13. miejsce. Pierwszy mecz po przerwie zimowej rozegrają 29 lutego z GKS-em Jastrzębie.

Reklama

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę 1. ligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama