Reklama

Reklama

Grzegorz Niciński trenerem Chrobrego Głogów

Grzegorz Niciński został nowym trenerem piłkarzy pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Zastąpił na ławce szkoleniowej Ireneusza Mamrota, który w nowym sezonie poprowadzi wicemistrza Polski Jagiellonię Białystok.

Roszada na stanowisku trenerskim w Chrobrym była nieplanowana, ale konieczna, bo Mamrot, który niedawno przedłużył kontrakt z klubem z Głogowa, dostał propozycję poprowadzenia Jagiellonii i z niej skorzystał. Włodarze klubu z Dolnego Śląska zmuszeni byli w trybie pilnym szukać nowego trenera i postawili na Nicińskiego.

Nowy szkoleniowiec Chrobrego w poprzednim sezonie pracował w Arce Gdynia, z którą dotarł do finału Pucharu Polski. W samym finale jednak już nie poprowadził zespołu z Trójmiasta, bo wcześniej został zwolniony za słabe wyniki osiągane w lidze.

Reklama

Rok temu Niciński wywalczył z Arką awans do Ekstraklasy, a wcześniej pracował w Gryfie Wejherowo. Będzie to dla niego powrót na Dolny Śląsk, bo jako piłkarz grał w Zagłębiu Lubin. Bronił też barw m.in. Pogoni Szczecin, Wisły Kraków i Arki.

Niciński podpisał z Chrobrym roczny kontrakt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy