GKS Tychy - Stomil. Niespodziewanie przerwana seria

W starciu 13. kolejki I ligi w Tychach tamtejszy GKS zaskakująco przegrał ze Stomilem Olsztyn. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

Ł. Moneta 27'

W 13. kolejce pierwszoligowych zmagań GKS Tychy podejmował Stomil Olsztyn. Teoretycznie to śląska ekipa była faworytem, w końcu miała za sobą serię 9 spotkań bez porażki.

W poprzedniej kolejce tyska ekipa zremisowała z GKS Katowice 2-2.

Jednak poniedziałkowe starcie nie zaczęło się dobrze dla gospodarzy. W 9. minucie prowadzenie Stomilowi dał Maciej Dampc.

Sebastian Staszewski, Radosław Majewski i Sławomir Peszko o polskiej Ekstraklasie - Oglądaj teraz!

GKS - Stomil. Rzut karny niewykorzystany

W 27. minucie goście wyszli z kontratakiem, po którym sam na sam z Konradem Jałochą wyszedł Łukasz Moneta. Ten wykorzystał swoją szansę i Stomil prowadził już 2-0.

W 55. minucie arbiter podyktował rzut karny dla tyskiej ekipy, jednak Łukasz Grzeszczyk uderzył obok bramki gości.

Na osłodę, w doliczonym czasie gry gola dla gospodarzy zdobył Gracjan Jaroch.

GKS Tychy - Stomil Olsztyn  1-2 (0-2)

0-1   Dampc 9.

0-2   Moneta 27.

1-2 Jaroch 90+7.