GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 w meczu 27. kolejki 1. ligi

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 1. ligi GKS Tychy zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1-1. Goście kończyli to spotkanie w dziesiątkę.

Spotkanie o wiele lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy. Już w 17. minucie meczu GKS Tychy wyprowadził groźną kontrę, którą na bramkę zamienił Sebastian Lewicki. Asystę przy trafieniu zaliczył Łukasz Moneta.

Goście spróbowali odpowiedzieć po kilkunastu minutach. Mateusz Sopoćko zdołał oddać strzał z dystansu, jednak na posterunku stanął Konrad Jałocha. Nieskuteczna okazała się również próba Sebastiana Stebleckiego.

Pomocnik efektowni minął rywali, lecz tym razem dobrze interweniował bramkarz ekipy gości - Martin Polacek

Podbeskidzie wyrównało dopiero pod koniec drugiej części gry. Kamil Biliński otrzymał dobre podanie od Tomasza Nowaka i pewnym uderzeniem dopełnił formalności.

Goście nie zakończyli tego spotkania w komplecie. W 86. minucie Kornel Osyra otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry.

1. liga - wyniki, tabela, składy

27. kolejka Polska - 1. liga
2020-06-21 12:40 | Stadion: Stadion Miejski | Widzów: 1763 | Arbiter: Ł. Szczech