Reklama

Reklama

GKS Katowice zaprasza czeskich kibiców na mecz

Pierwszoligowy GKS Katowice zaprosił na niedzielny mecz piłkarski ze swoim imiennikiem z Bełchatowa czeskich kibiców.

"Odwiedzają nas regularnie, teraz postanowiliśmy przygotować dla nich oficjalną ofertę" - powiedział szef klubowego działu komunikacji Maciej Blaut.

Na klubowej stronie internetowej Czechów zaprasza.... słowacki obrońca GKS Oliver Prażnovsky. "Nie mamy w składzie czeskiego piłkarza. Uznaliśmy, że najbardziej zrozumiały będzie Oliver, tym bardziej, że zadeklarował, iż mówi po czesku" - dodał Blaut.

Od lat w przyjaźni żyją kibice GKS i Banika Ostrawa, jeżdżą nawzajem na swoje mecze, ale dotąd nie odbywało się to w sposób zorganizowany. Przejazd z Katowic do Ostrawy samochodem trwa ok. godziny. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy