Reklama

Reklama

GKS Jastrzębie bez licencji

GKS Jastrzębie Zdrój to jedyny zespół, który nie otrzymał w piątek licencji na grę w piłkarskiej 1. lidze w sezonie 2009/10 - poinformował PAP rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

W piątek po raz drugi zebrała się Komisja ds. Licencji Klubów 1. ligi, gdyż podczas pierwszego posiedzenia niemal wszystkie kluby nie dopełniły warunków formalnych i zdecydowano się odroczyć przyznawanie licencji.

"Tylko GKS Jastrzębie pozostaje bez licencji na grę w piłkarskiej 1. lidze. O odmowie wydania pozwolenia na grę w tej klasie zdecydowało zadłużenie finansowe wobec piłkarzy oraz Urzędu Skarbowego" - wyjaśnił Kwiatkowski.

Licencję na grę w 1. lidze otrzymał m.in. ŁKS Łódź, który trafił do tej klasy rozgrywkowej, gdyż nie uzyskał licencji na występy w ekstraklasie, a Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie odrzucił wniosek łodzian o odroczenie wykonania decyzji.

Reklama

W piątek wieczorem ostateczną decyzją w sprawie składu najwyższej klasy rozgrywkowej na sezon 2009/2010 podejmie Komisja ds. Nagłych PZPN.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL