Reklama

Reklama

Garbarnia Kraków. LV Bet nowym sponsorem klubu

Garbarnia Kraków, która zainauguruje dzisiaj występy w 1. lidze meczem ze Stalą Mielec, na stadionie przy Reymonta 22, zyskała nowego sponsora. Została nim firma bukmacherska LV Bet.

W ramach umowy sponsoringowej logotyp LV Bet pojawi się na koszulkach meczowych drużyny z Ludwinowa. Firma będzie też obecna na bandach reklamowych oraz brandingu stadionowym podczas spotkań rozgrywanych w Krakowie.

- Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy Garbarnia będzie mogła osiągać coraz większe sukcesy i może przyjdzie nam kiedyś oglądać ją w Ekstraklasie - powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LB Bet Zakłady Bukmacherskie.

- To zupełnie nowe doświadczenie dla naszego klubu, które dowodzi, że staramy się nadążać za zmianami dokonującymi się w polskim futbolu - mówi prezes Garbarni Jerzy Jasiówka. 

Reklama

Garbarnia to wielce zasłużony klub, wicemistrz Polski z 1929 r.

MB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy