Reklama

Reklama

Fortuna I liga. Izabella Łukomska-Pyżalska złożyła dymisję z funkcji prezesa Warty Poznań

Izabella Łukomska-Pyżalska złożyła rezygnację z funkcji prezesa Warty Poznań SA i KS Warta.

Izabella Łukomska-Pyżalska złożyła rezygnację z funkcji prezesa Warty Poznań SA i KS Warta.

W czwartek Bartłomiej Farjaszewski wykupił klub z rąk Izabelli oraz Jakuba Pyżalskich za 9,50 zł, jednocześnie zobowiązując się do spłaty ok. 800 tys. zł długu.

Izabella Łukomska-Pyżalska, modelka i bizneswoman, zwlekała jednak z podaniem się do dymisji, co było warunkiem wejścia w życie wynegocjowanej umowy.

Czekali na to m.in. piłkarze, którzy uzależnili od dymisji prezes wyjazd na sobotni mecz Fortuna I ligi do Tychów.

Sytuacja w klubie w piątek była napięta, bo pani prezes zwlekała, lecz ostatecznie podpisała dokumenty. Nie jest już więc prezesem ani KS Warta, ani Warta Poznań SA. Spółka stała się własnością Bartłomieja Farjaszewskiego, a Łukomska-Pyżalska pozostała w stowarzyszeniu jako wiceprezes. Jego szefem został Tomasz Kaczor.

Reklama

Zmiana właścicielska daje nadzieję klubowi na wyjście z tarapatów finansowych.

I liga: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy