Fortuna I Liga. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS 2-0 w meczu 16. kolejki

W hicie 16. kolejki Fortuna I Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonała ŁKS 2-0. Bohaterem gospodarzy został Roman Gergel, który zdobył obie bramki.

Sobotni mecz był starciem lidera z wiceliderem tabeli Fortuna I Ligi. Wygrana pozwoliła Termalice umocnić się na czele stawki.

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego wyprzedzają teraz łodzian o sześć punktów, a w zanadrzu mają jeszcze jeden zaległy mecz.

Bohaterem meczu został Roman Gregel, który skompletował dublet. 32-letni Słowak pierwszy raz trafił do siatki tuż przed przerwą, a drugiego gola strzelił w 87. minucie, wykorzystując rzut karny.

W pierwszym sobotnim meczu Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie pokonał 3-2 GKS Bełchatów.

Więcej aktualności sportowych znajdziesz na sport.interia.pl Kliknij!