Reklama

Reklama

Fernando Arriero Garcia - z Barcelony do Widzewa

Widzew Łódź zaprezentował oficjalnie Fernando Arriero Garcię, z którym podpisał kontrakt do końca 2010 roku z możliwością przedłużenia. Hiszpański środkowy pomocnik występował od 12 roku życia przez siedem lat w FC Barcelona w rezerwach i w drużynach młodzieżowych.

Do łódzkiego klubu przeszedł z CF Rayo Majadahonda, gdzie spędził ostatnie pół roku.

- Fernando był szkolony w jednym z najlepszych obecnie klubów na świecie. Jest dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, który może wnieść do naszej drużyny umiejętności zdobyte podczas piłkarskiej edukacji w Barcelonie. Liczymy, że w Widzewie stanie się istotnym punktem zespołu - komentuje Marek Zub, dyrektor sportowy KS Widzew Łódź SA.

- W Barcelonie przez siedem lat zdobywałem umiejętności piłkarskie grając w drużynach młodzieżowych i w rezerwach. Teraz przyszedł czas na dalszy mój rozwój w drużynach seniorskich poza Hiszpanią. Liczę, że dzięki Widzewowi będę mógł zaistnieć w europejskim futbolu. Dziękuję kibicom za ciepłe przyjęcie podczas czwartkowej prezentacji, nie ukrywam, że nagrania meczów Widzewa i doping kibiców był jednym z atutów, które przekonały mnie o wyborze właśnie tego klubu - mówi Fernando Arriero Garcia.

Reklama

Fernando Arriero Garcia "Kuki" (ur. 15 stycznia 1990 r.) - hiszpański środkowy pomocnik, z FC Barcelona związany był przez 7 lat, gdzie grał w rezerwach i drużynach młodzieżowych. Ostatnio występował w CF Rayo Majadahonda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje