Reklama

Reklama

Dariusz Kubicki nie jest już trenerem Znicza Pruszków

Dariusz Kubicki nie jest już trenerem pierwszoligowego Znicza Pruszków. Umowa szkoleniowca została rozwiązana za porozumieniem stron.

Nice I liga - sprawdź wyniki, terminarz, tabelę

Dariusz Kubicki pełnił funkcję trenera pierwszego zespołu od 4 października 2016 roku. W tym czasie drużyna Znicza rozegrała pod jego kierunkiem 16 spotkań, z których pięć zakończyło się zwycięstwem, dwa remisem, a dziewięć przegraną "Żółto-czerwonych".

Znicz pod wodzą Kubickiego prezentował się bardzo słabo. Drużyna nie mogła wyjść z dolnej połowy tabeli i jest poważnie zagrożona spadkiem. Do bezpiecznego miejsca zespół z Pruszkowa traci sześć punktów.

Czarę goryczy działaczy Znicza przelała ostatnia porażka. Pruszkowianie przegrali w Legnicy z Miedzią 0-2.

Na razie nie podano nazwiska następcy Kubickiego. Nowy trener będzie miał jednak siedem kolejek, by odbudować drużynę i uchronić ją przed spadkiem.

ŁS

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy