Reklama

Reklama

Boruc i Fonfara kupią Zagłębie Sosnowiec?

To byłby hit! Artur Boruc i Andrzej Fonfara przymierzają się do kupna klubu piłkarskiego, a konkretnie pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec - twierdzi Weszlo.com.

Słynny piłkarz i słynny pięściarz znają się nie od dziś, są dobrymi przyjaciółmi. Boruc między innymi bywał na walkach Fonfary za oceanem.

Reklama

Część zarobionych na boisku i na ringu pieniędzy znani polscy sportowcy zamierzają zainwestować w pierwszoligowym klubie, który w poprzednim sezonie pukał do bram Ekstraklasy.

Kojarzeni z Legią Boruc i Fonfara zbudują potęgę we współpracującym od lat z warszawskim klubem Zagłębiem?

A może do akcji wkroczy też były właściciel Legii Bogusław Leśnodorski? "Przecież ich samych nie zostawię" - napisał na Twitterze.

"Dużo powiedzieć nie mogę, ale przecież nie będę zaprzeczał. Tak, jesteśmy w kontakcie, trwają rozmowy, natomiast jest to ich wstępny etap" - powiedział Weszlo.com prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski.

37-letni Boruc kontynuuje karierę w angielskim AFC Bournemouth, choć bieżący sezon zaczął w roli rezerwowego. Nasz znakomity bramkarz w tym roku zakończył reprezentacyjną karierę.

29-letni Fonfara to były mistrz świata IBO w wadze półciężkiej. Jego ostatnia walka, w czerwcu tego roku z Adonisem Stevensonem, zakończyła się porażką przed czasem.

1. liga: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Dowiedz się więcej na temat: Artur Boruc | Andrzej Fonfara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje