4. kolejka 1. ligi: Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 (1-0)

17 sierpnia na Stadionie Miejskim w Suwałkach odbył się mecz 4. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Wigier i Podbeskidzia B.-B. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wigier 1-0. Na stadionie stawiło się 1 672 widzów.

4. kolejka Polska - 1. liga
2019-08-17 19:00 | Stadion: Stadion Miejski | Widzów: 1672 | Arbiter: A. Aluszyk
Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
0
A. Najemski 35'

Przed meczem można było odgadnąć kto jest faworytem. Drużyna Wigier plącze się na dole tabeli zajmując 15. pozycję, za to jedenastka Podbeskidzia B.-B. zajmując drugie miejsce w rozgrywkach była zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. W 10. minucie Dmytro Bashlay został zastąpiony przez Aleksandra Komora.

W 26. minucie arbiter pokazał kartkę Rafalowi Figielowi z Podbeskidzia B.-B..

Jedyną bramkę meczu dla Wigier zdobył Arkadiusz Najemski w 35. minucie. W ostatniej minucie pierwszej połowy kartkę dostał Łukasz Sosnowski, piłkarz gospodarzy.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Wigier.

Między 46. a 72. minutą, boisko opuścili piłkarze Wigier: Adrian Karankiewicz, Szymon Łapiński, Paweł Gierach, na ich miejsce weszli: Joel Huertas, Michał Żebrakowski, Robert Bartczak. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ivána Martína, Konrada Sierackiego zajęli: Damian Hilbrycht, Arkadiusz Maj. Jedyną kartkę w drugiej połowie obejrzał Tomasz Nowak z jedenastki gości. Była to 59. minuta pojedynku.

Filip Modelski
 35′ Arkadiusz Najemski
Kornel Osyra
Dawid Sołdecki
Karol Danielak
45′ Łukasz Sosnowski