34. kolejka 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1-0 (0-0)

W starciu 34. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 18 maja, drużyna Bruk-Beta Termalica wygrała z Wartą 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie Termaliki Bruk-Bet Nieciecza w Niecieczy obejrzało 1 160 widzów.

34. kolejka Polska - 1. liga
2019-05-18 17:30 | Stadion: Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza | Widzów: 1160 | Arbiter: K. Gasiorowski
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Warta Poznań
1
0
R. Gergel 89'

Od pierwszych minut jedenastka Warty zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Bruk-Beta Termalica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Rafał Grzelak z jedenastki gospodarzy. Była to 45. minuta spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 50. minucie kartkę dostał Vladislavs Gutkovskis, zawodnik Bruk-Beta Termalica. W 57. minucie Bartosz Kalupa został zmieniony przez Wojciecha Fadeckiego.

Między 57. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Bruk-Beta Termalica: Dariusz Pawłowski, Florin Purece, Michał Skóraś, na ich miejsce weszli: Jacek Kiełb, Roman Gergel, Krzysztof Iwanicki. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Artura Marciniaka, Jakuba Kiełba zajęli: Michał Grobelny, Radosław Jasiński. W 79. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Wojciecha Fadeckiego z Warty, a w 89. minucie Artioma Putiwcewa z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Bruk-Beta Termalica w 89. minucie spotkania, gdy Roman Gergel zdobył pierwszą bramkę. To już ósme trafienie tego zawodnika w sezonie.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Bruk-Beta Termalica: Vlastimirowi Jovanoviciowi i Dawidowi Szymonowiczowi.

Tomasz Laskowski
45′ Rafał Grzelak
Bartosz Kieliba
89′ Artiom Putiwcew
Jakub Kiełb
90′ Vlastimir Jovanović
Adrian Cierpka
90′ Dawid Szymonowicz
Michał Jakóbowski
Piotr Wlazło
Robert Janicki
50′ Vladislavs Gutkovskis
Bartosz Kalupa
Dariusz Pawłowski
Michał Żebrakowski

Piłkarze Bruk-Beta Termalica obejrzeli w meczu pięć żółtych kartek, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.