33. kolejka 1. ligi: GKS Jastrzębie Zdrój - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-0

19 lipca na Stadionie Miejskim w Jastrzębich Zdroju odbyło się starcie 33. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami GKS-u Jastrzębie i Bruk-Bet Termalicy. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 786 widzów.

33. kolejka Polska - 1. liga
2020-07-19 17:40 | Stadion: Stadion Miejski | Widzów: 786 | Arbiter: P. Malec
GKS Jastrzębie Zdrój
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0
0

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 22. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Patryka Skóreckiego z GKS-u Jastrzębie, a w 39. minucie Michala Bezpalca z drużyny przeciwnej.

W 57. minucie Patryk Skórecki został zmieniony przez Petra Galuškę.

Roman Gergel
22′ Patryk Skórecki
Vlastimir Jovanović
Damian Tront
Patrik Mišák
Kamil Adamek
Piotr Wlazło

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka GKS-u Jastrzębie w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.