33. kolejka 1. ligi: GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0-0

19 lipca na Stadionie GKS-u odbyło się spotkanie 33. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami GKS-u Bełchatów i Puszcza. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 510 widzów.

33. kolejka Polska - 1. liga
2020-07-19 12:40 | Stadion: Stadion GKS-u | Widzów: 510 | Arbiter: W. Krzton
GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna GKS-u Bełchatów wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 65. minucie Michal Klec został zastąpiony przez Bartosza Żurka. W 74. minucie Marcin Orłowski został zmieniony przez Longinusa Uwakwego, co miało wzmocnić zespół Puszcza . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Patryka Winsztala na Przemysława Zdybowicza.

Marcin Orłowski

Pomimo wyraźnej przewagi drużyny Puszcza nie udało się pokonać przeciwników, pomimo tego że oddała ona trzy celne strzały.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Zespół GKS-u Bełchatów w drugiej połowie wymienił jednego zawodnika. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.