32. kolejka 1. ligi: Stal Mielec - Chrobry Głogów 1-0 (0-0)

W meczu 32. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 14 lipca, zespół Stal wygrał z Chrobry 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie MOSiR w Mielcu obejrzało 1 710 widzów.

M. Domański 56'

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna Stal rozpoczęła w zmienionym składzie, za Grzegorza Tomasiewicza wszedł Maciej Domański.

Jedynego gola meczu strzelił Maciej Domański dla zespołu Stal. Bramka padła w tej samej minucie. W 74. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mateusza Żyrę ze Stal, a w 77. minucie Mikołaja Lebedyńskiego z drużyny przeciwnej.

W 78. minucie za Marcela Ziemanna wszedł Damian Piotrowski. W tej samej minucie Mikołaj Lebedyński został zmieniony przez Damiana Kowalczyka, co miało wzmocnić jedenastkę Chrobry . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Michała Żyrę na Roberta Dadoka. W doliczonym czasie gry kartkę obejrzał Robert Mandrysz z Chrobry.

Kamil Juraszek
74′ Mateusz Żyro
Mikołaj Lebedyński77′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Chrobry pokazał dwie.

Drużyna Stal w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Jedenastka gości w drugiej połowie również wymieniła dwóch zawodników.