32. kolejka 1. ligi: Raków Częstochowa - GKS Tychy '71 0-0

W spotkaniu 32. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 4 maja, zespół Rakowa zremisował z GKS-em Tychy 0-0. Mecz na Stadionie Raków w Częstochowie obejrzało 2 480 widzów.

32. kolejka Polska - 1. liga
2019-05-04 19:00 | Stadion: Stadion Raków | Widzów: 2480 | Arbiter: K. Kiełczewski
Raków Częstochowa
GKS Tychy '71
0
0

Od pierwszych minut jedenastka GKS-u Tychy zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Rakowa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 53. minucie sędzia pokazał kartkę Dawidowi Abramowiczowi, piłkarzowi GKS-u Tychy. W 63. minucie Sebastian Musiolik został zmieniony przez Szymona Lewickiego.

Między 65. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze GKS-u Tychy: Dawid Abramowicz, Kacper Piatek, Marcin Kowalczyk, na ich miejsce weszli: Mateusz Grzybek, Omar Monterde, Łukasz Sołowiej. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Daniela Bartla, Franciszka Wroblewskiego zajęli: Piotr Malinowski, Maciej Domański. Między 78. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Dawid Abramowicz53′
78′ Arkadiusz Kasperkiewicz