32. kolejka 1. ligi: Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 0-0

W spotkaniu 32. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 15 lipca, drużyna Puszcza zremisowała ze Stomilem Olsztyn 0-0. Mecz na Stadionie ul. Kusocińskiego w Niepołomicach obejrzało 315 widzów.

32. kolejka Polska - 1. liga
2020-07-15 18:00 | Stadion: Stadion ul. Kusocińskiego | Widzów: 315 | Arbiter: T. Wajda
Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Zespół Stomilu Olsztyn wygrał aż pięć razy, zremisował cztery, a przegrał tylko dwa.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 16. a 39. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Stomilu Olsztyn i jedną drużynie przeciwnej.

W 57. minucie kartkę dostał Mateusz Bondarenko, piłkarz gości. W 68. minucie za Bartłomieja Eizencharta wszedł Michal Klec.

W tej samej minucie Sam van Huffel został zmieniony przez Grzegorza Lecha, co miało wzmocnić zespół Stomilu Olsztyn. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Maksymiliana Sitka na Bartosza Żurka w 89. minucie. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Bartkowowi i Wojciechowi Hajdzie.

Michał Leszczyński
72′ Mateusz Bartków
Wojciech Hajda72′
16′ Hubert Tomalski
Koki Hinokio
Longinus Ifeanyi Uwakwe
Sam van Huffel24′
Marcin Orłowski
Szymon Sobczak

Sędzia w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gości, a w drugiej dostali tyle samo. Piłkarze Puszcza dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast jedenastka Stomilu Olsztyn w drugiej połowie wymieniła jednego gracza.

Już w najbliższą sobotę zespół Stomilu Olsztyn zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego rywalem będzie GKS Tychy '71. Natomiast w niedzielę GKS Bełchatów będzie gościć drużynę Puszcza.