32. kolejka 1. ligi: GKS Jastrzębie Zdrój - Łódzki Klub Sportowy 0-2 (0-2)

W starciu 32. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 4 maja, drużyna GKS-u Jastrzębie przegrała z ŁKS-em 0-2 (0-2). Mecz na Stadionie Miejskim w Jastrzębich Zdroju obejrzało 2 074 widzów.

Ł. Sekulski 29',45'

Był to pojedynek drużyn ze szczytu tabeli. Zapowiadał się ciekawy mecz, gdyż grały ze sobą piąta i druga drużyna 1. ligi.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 18. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Patryka Brylę, piłkarza ŁKS-u.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników ŁKS-u w 29. minucie spotkania, gdy Łukasz Sekulski strzelił pierwszego gola. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego czwarte trafienie w sezonie.

W 44. minucie żółtą kartkę dostał Bartosz Jaroszek z GKS-u Jastrzębie.

Zespół GKS-u Jastrzębie ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gości, zdobywając kolejną bramkę. W ostatniej minucie pierwszej połowy Łukasz Sekulski ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 0-2.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Na drugą połowę zespół GKS-u Jastrzębie wyszedł w zmienionym składzie, za Macieja Spychałę wszedł Marek Mroz. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom GKS Jastrzębie: Rafałowi Adamkowi w 55. i Dawidowi Gojnemu w 58. minucie.

W 66. minucie za Rafała Adamka wszedł Jakub Wróbel. W drugiej minucie doliczonego czasu gry za czerwoną kartkę zszedł z boiska Bartłomiej Kalinkowski osłabiając tym samym drużynę ŁKS-u.

Michał Kołba
58′ Dawid Gojny
Lukasz Bielak
44′ Bartosz Jaroszek
Jan Grzesik
Dominik Kulawiak
Kamil Juraszek
Kamil Szymura
Jan Sobociński
55′ Rafał Adamek