3. kolejka 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów 2-0 (1-0)

W meczu 3. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 12 września, zespół Bruk-Bet Termalicy zwyciężył z GKS-em Bełchatów 2-0 (1-0). Mecz na Stadionie Termaliki Bruk-Bet Nieciecza w Niecieczy obejrzało 1 120 widzów.

3. kolejka Polska - 1. liga
2020-09-12 20:00 | Stadion: Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza | Widzów: 1120 | Arbiter: D. Kruczyński
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS Bełchatów
2
0
R. Gergel 40'
M. Zeman 90'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Bruk-Bet Termalicy wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Wysiłki podejmowane przez drużynę Bruk-Bet Termalicy w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Roman Gergel.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Bruk-Bet Termalicy.

W 57. minucie Przemysław Zdybowicz zastąpił Patryka Makucha. Między 69. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Bruk-Bet Termalicy: Patrik Mišák, Samuel Sztefanik, Michał Orzechowski, Paweł Żyra, na ich miejsce weszli: Martin Zeman, Vlastimir Jovanović, Kacper Śpiewak, Michal Bezpalec. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Waldemara Gancarczyka, Bartłomieja Eizencharta, Łukasza Wrońskiego zajęli: Damian Hilbrycht, Szymon Łapiński, Patryk Winsztal.

W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Michał Pawlik, piłkarz gości.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Minutę później na listę strzelców wpisał się Martin Zeman.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Mateusz Szymorek
 40′ Roman Gergel