28. kolejka 1. ligi: Stal Mielec - Radomiak 2-0 (2-0)

W meczu 28. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 27 czerwca, drużyna Stal zwyciężyła z Radomiakiem 2-0 (2-0). Mecz na Stadionie MOSiR w Mielcu obejrzało 1 710 widzów.

B. Nowak 34'

Był to pojedynek zespołów z czołówki tabeli. Zapowiadało się ciekawe starcie, gdyż grały ze sobą trzecia i czwarta drużyna 1. ligi.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W szóstej minucie Mateusz Bodzioch dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 30. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Cezary Miszta osłabiając tym samym drużynę Radomiaka. W 34. minucie Maciej Świdzikowski zastąpił Mateusza Kryczkę.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stal w 34. minucie spotkania, gdy Bartosz Nowak strzelił z karnego drugiego gola. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego jedenaste trafienie w sezonie.

Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał żółtą kartkę Damianowi Jakubikowi, zawodnikowi Radomiaka. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Radomiak: Michałowi Kaputowi w 52. i Mateuszowi Cichockiemu w 81. minucie. Między 65. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy Stal: Michał Żyro, Maciej Domański, Szymon Stasik, na ich miejsce weszli: Robert Dadok, Andreja Prokić, Łukasz Seweryn. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Macieja Górskiego, Patryka Mikity zajęli: Merveille Fundambu, Jakub Nowakowski.

Cezary Miszta30′
 6′ Mateusz Bodzioch
Meik Adalbert Karwot
 34′ (k.) Bartosz Nowak