28. kolejka 1. ligi: Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1 (0-0)

13 kwietnia na Stadion GOS w Głogowie odbyło się spotkanie 28. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Chrobry i Bruk-Beta Termalica. Starcie zakończyło się zwycięstwem Bruk-Beta Termalica 1-0. Na stadionie zasiadło 609 widzów.

V. Gutkovskis 69'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Bruk-Beta Termalica wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka Bruk-Beta Termalica zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Chrobry była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 47. a 65. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej. W 67. minucie Patrik Mišák został zastąpiony przez Romana Gergela.

Jedyną bramkę meczu zdobył Vladislavs Gutkovskis dla drużyny Bruk-Beta Termalica. Bramka padła w tej samej minucie. To już siódme trafienie tego piłkarza w sezonie.

Między 70. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Chrobry: Mikołaj Lebedyński, Bartosz Machaj, Jarosław Ratajczak, na ich miejsce weszli: Damian Kowalczyk, Konrad Kaczmarek, Rafał Maćkowski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Florina Purecego, Vladislavsa Gutkovskisa zajęli: Martin Mikovič, Jacek Kiełb. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry sędzia wręczył kartkę Rafałowi Grzelakowi z zespołu gości.

Rafał Grzelak90′
50′ Kamil Pestka
Artiom Putiwcew
Jarosław Ratajczak
Vlastimir Jovanović
47′ Oskar Repka