27. kolejka 1. ligi: Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1 (0-1)

20 czerwca na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy odbył się mecz 27. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Miedzi i Bruk-Bet Termalicy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Bruk-Bet Termalicy 1-0. Starcie obejrzało 572 widzów.

27. kolejka Polska - 1. liga
2020-06-20 12:40 | Stadion: Stadion im. Orła Białego | Widzów: 572 | Arbiter: S. Rasmus
Miedź Legnica
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0
1
V. Gutkovskis 11'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Bruk-Bet Termalicy zdobył Vladislavs Gutkovskis w 11. minucie. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dwunaste trafienie w sezonie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Bruk-Bet Termalica: Vlastimirowi Jovanoviciowi w 35. i Piotrowi Wlaźle w 40. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Bruk-Bet Termalicy.

Drugą połowę zespół Miedzi rozpoczął w zmienionym składzie, za Patryka Makucha wszedł Kacper Kostorz. W 52. minucie arbiter przyznał kartkę Adrianowi Purzyckiemu z drużyny gospodarzy.

W 54. minucie Adrian Purzycki został zastąpiony przez Joana Romána. W 76. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Marquitos z Miedzi, a w 86. minucie Marcina Grabowskiego z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Roman Gergel
76′ García Barreno Marquitos
Vlastimir Jovanović35′
52′ Adrian Purzycki
Vladislavs Gutkovskis  11′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.