27. kolejka 1. ligi: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - OKS Odra Opole 3-0 (2-0)

7 kwietnia na Stadionie Termaliki Bruk-Bet Nieciecza w Niecieczy odbyło się starcie 27. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Bruk-Beta Termalica i OKS-u Odra. Mecz zakończył się zwycięstwem Bruk-Beta Termalica 3-0. Pojedynek obejrzało 1 328 widzów.

27. kolejka Polska - 1. liga
2019-04-07 18:00 | Stadion: Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza | Widzów: 1328 | Arbiter: S. Jarzebak
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
OKS Odra Opole
3
0
F. Purece 7',28'
P. Mišák 48'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu OKS-u Odra.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Florin Purece wywołał eksplozję radości wśród kibiców Bruk-Beta Termalica , zdobywając bramkę w siódmej minucie spotkania.

W 22. minucie kartkę dostał Vladislavs Gutkovskis, piłkarz Bruk-Beta Termalica.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Bruk-Beta Termalica w 28. minucie spotkania, gdy Florin Purece strzelił drugiego gola. W 42. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Miłosza Trojaka z OKS-u Odra, a w 44. minucie Dawida Kalisza z drużyny przeciwnej.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę jedenastka OKS-u Odra rozpoczęła w zmienionym składzie, za Mariusza Rybickiego wszedł Szymon Skrzypczak.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Bruk-Beta Termalica w 48. minucie spotkania, gdy Patrik Mišák zdobył trzecią bramkę. W 49. minucie arbiter przyznał kartkę Serafinowi Szocie z jedenastki gości.

W 65. minucie Miłosz Trojak zastąpił Dawida Błanika. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0.

Rafał Brusiło
44′ Dawid Kalisz
Mateusz Czyżycki
Mateusz Kupczak
Krzysztof Janus
 48′ Patrik Mišák
Tomáš Mikinič
 7′, 28′ Florin Flavius Purece
Jakub Moder
Dawid Szymonowicz
Rafał Niziołek
Piotr Wlazło
Mariusz Rybicki
22′ Vladislavs Gutkovskis
Miłosz Trojak42′

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.