Reklama

Reklama

25. kolejka 1. ligi: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 3-1 (1-0)

W pojedynku 25. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 3 kwietnia, zespół Podbeskidzia B.-B. zwyciężył z Puszczą 3-1 (1-0). Mecz na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej obejrzało 1 282 widzów.

W  pojedynku 25. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 3 kwietnia, zespół Podbeskidzia B.-B. zwyciężył  z Puszczą  3-1 (1-0). Mecz na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej obejrzało 1 282 widzów.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Podbeskidzia B.-B. otworzyli wynik. W szóstej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania na listę strzelców wpisał się Paweł Oleksy.

W 43. minucie Bartosz Jaroch zastąpił Filipa Modelskiego. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Podbeskidzia B.-B..

Na drugą połowę zespół Puszczy wyszedł w zmienionym składzie, za Łukasza Szczepaniaka wszedł Przemysław Sajdak.

Trzeba było trochę poczekać, aby Valerijs Sabala wywołał eksplozję radości wśród kibiców Podbeskidzia B.-B., zdobywając kolejną bramkę w 47. minucie starcia. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie.

Reklama

W 53. minucie w drużynie Podbeskidzia B.-B. doszło do zmiany. Kacper Kostorz wszedł za Przemysława Płachetę.

Zawodnicy Puszczy szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 56. minucie bramkę kontaktową zdobył Marcin Stefanik.

W 62. minucie Adrián Gómez został zmieniony przez Gugę Palavandishvili, co miało wzmocnić jedenastkę Podbeskidzia B.-B.. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Konrada Nowaka na Bartosza Widejkę oraz Łukasza Furtaka na Szymona Gwiazdę.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Podbeskidzia B.-B. w 77. minucie spotkania, gdy Adrian Rakowski strzelił trzeciego gola. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 3-1.

Arbiter nie przyznał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę drużyna Podbeskidzia B.-B. zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie GKS Tychy '71. Tego samego dnia Łódzki Klub Sportowy będzie przeciwnikiem jedenastki Puszczy w meczu, który odbędzie się w Łodzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL